Tuulevaikne pühapäev Pärnus

Kuna tuultega on viimastel päevadel kasin olnud, siis sõitsin hommikul tuule ootuses Pärnusse. Seal puhub enamasti tsüklonitest vähe sõltuv breeze. Leidsin juhuslikult Olli ja Liina nende maja eest koristamast. Nad rakendasid minu väärtusetu pühapäevahommikuse puhkemomendi ühiskonna-kasuliku töö rüppe. Tuul ei tulnud, ega tulnud. Töö sai valmis ja peagi läksime Terviseparadiisi ette randa, kus sotsiaalsemad surfarid kogunesid. Kesa jõudis ka kohale. Tuulest kahjuks asja ei saanud. Käisime surfitüdrukutega Steffanis söömas. Sealt viis tee tagasi Olli poole grillima, kus kogunes meid kokku pea 20 nägu. Tiimist oli kohale jõudnud ka Otsa. Testisime Otsa Venezuelast toodud võrkkiike, millest ka siin pildid üleval on. Aitasime Kesaga Otsa valmivat maja koristada ja varsti sõitsime edasi Raini poole. Käisime meestega paadiga kalal. Päikseloojangul grillisime Raini pool edasi. Õhtu lõppes saunaga. Tänud Rainile ja Otsale mõnusa grill/saunaõhtu eest. 1.jpg3.jpg2.jpg

5 thoughts on “Tuulevaikne pühapäev Pärnus

  1. surfitüdrukutega??? …. :D :P

    Väga kahju ei olegi, et enne koristustoimkonda lahkusime, aga võrkkiike oleks võinud testida küll ja väiksena olin ma päris osav kalamees ka, st kalapüüdja või õngitseja või misiganes :)

  2. to Raavo: kuidas seda winguru PRO-d näha saab??? Kuna suvel seda surfiilma vähe, siis igasugune hea inf aitab kaasa, et mõni hea surfipäev vahele ei jääks:)

  3. to Kristi: Vabandust, oleks pidanud ütlema Kristi “Tuuletapja”-ga :D :) Ma Kolmapäeval Pärnusse, ida suund on kehv Tallinna jaoks.

    to RistoK: Surf.paper.ee-st klikid windguru lingile, logid sisse, klikid uuesti surf.paper.ee-st sellele lingile ja ongi! Teine tabel on iga tunni aja tagant koos puhangutega ja 2-3 päeva.

  4. vot äkki tulen ka pärnusse siis hoopiski homme …tapan tuule ära … nagu ikka :)