Crash

Eile sündisin uuesti. Jäin surfates tuuleauku ja ei saanud 3m-se laine eest ära. Laine murdus minu peal. Viskas mind tohutu jõuga pea ees laine ette sügavale vee alla. Sain poomiga näkku ja lisaks uskumatult läks poomi ots chickenloopi vahelt läbi!! Nöörid ja liinid olid kohe poomi ümber keritud ja võimatu oli poomi, safetyt või chickenloopi lahti saada. Tulemuseks olid kiteloopid ja 150m kaldaga paralleelne bodydrag. Bodydragist enamus oli vee all. Vesi tõmbas kinda käest, püksinöörid katki, safety katki ja safety metalli kõveraks. Veepeale sain, kui kite jäi vette kinni. Jõudsin õhku ahmides ja soolast vett köhides varsti randa. Lugesin kokku – liinides oli 14 loopi. Õnneks jäin ise terveks, mälestuseks paar lonksu neelatud merevett ja punane verevalum kaelal. Ja turvalisuse seisukohalt, eriti midagi teha ei anna, kui poom chickenloopi vahelt läbi läheb?

3 thoughts on “Crash

  1. Hea, et elus siis ikka. Tundub, et aeg hakata kodumaale tulema. Osadel vanematel trapetsitel oli ka väike nuga tagataskus, millega saaks ju häda korral ka liinid läbi lõigata.

  2. hmm oleksid võinud loope ära kasutades näiteks mõne f-16 teha või siis kiteloop HP harjutada:) Ok nali naljaks, aga üks võimalus on veel trapetsist vabaneda, mis PAT LOVE trapetsil peaks põhimõtteliselt toimima, aga hädaolukorras pole kuulda olnud, et keegi seda kasutanud oleks