Kakumäe ebaõnn:)

Täna võin küll suure risti seinale tõmmata, sest sellist äparduste rohket päeva pole juba ammu olnud. Tänaseks lubas sõidutuult ja Raavo hellas Kakumäelt ja teatas tuule olemasolust.  Raavo oli üksi 9 m2 sõitmas. Sain kamad üles, kui saabusid Aivo ja Martti. Sain vast 15 min sõita, kui lohe vette kukkumisel lendas voolik loheküljest lahti ja tyhi ta oligi. Tirisin  märja kaltsu kaldale ja  parandasin vea. Õnneks oli varu kripp kaasas. Vahepeal oli muidugi tuul vaibunud ja roolimine algas:) Tuule tugevnemisel  tabas mind järgmine  ebaõnn ja veoliinide hargnemis kohal ütles üles vasak liin hüppe ajal:( Mõned loopid peale ja kaldal ma olingi. Avastasin vea ja sõlmisin liinid. Uuesti sõitma minnes muidugi üks liin pikem kui teine ja poom viltu käes, aga see ei seganud sõitu:) Vahepeal puhkasime kaldal ja ajasime sutsu surfijuttu härradega:) Tuul tugevnes ja jälle veele, seekord siis hangtime kiteloop ja maandumisel läbis vasak jalg aasa ja klamber tuli lahti….ehheeeeee. Õnneks puruks ei läinud midagi, kruvi tuli vaid lahti:) Minu sõidud siis tänaseks lõppenud. ET veel sellest vähe oleks olnud, liinide kokku kerimisel läks poomi kumm ka katki, mis fikseerib liine:) Vot selline huvitav päev. 2 h tuli vast sõitu kokku. MIdagi erilist teha ei saanud, kuna tuul oli piiripealne.

5 thoughts on “Kakumäe ebaõnn:)

  1. jah oli küll:) Päike paistis, õhk oli soe ja vesi meeldivalt külm…iciciciciciiiiii KVALITEET AEG

  2. Ebaõnne oli see, et kõht läks nii tühjaks, et ei suutnud ööni välja sõita. Järgmisel korral peab toidumoona merele kaasa võtma. Tuul oli nadi keskmine, sai igasugu asju proovida, kuid kõrgele ei tõmmanud.

  3. Mis lohedega te mehed muidu sõidate? :D
    Meil siin Tarifal RRD lohedega ei ole midagi juhtunud veel!

  4. to Eva: kes kurat seda teab mis lohedega me sõidame:) Kas on üldse mingit vahet, mis lohe on??? Kilekott juuuuuuu, kirjad erinevad vaid……ehheeeeeee
    Kuidas Teil läheb Tarifal???