Katariina

Täna siis lühendatud tööpäev ja varakult Katariinal kohal. Ilm jälle mega soe 23 kraadi. Martti läks 10 m2 kai juurest peale ja vedas mõnuga. Kesa-ga läksime meie fläti kohta ja rigasime asjad madalikul üles. 12 m2 sobis ilusti. Tuul oli täna ühtlane ja tihe, et hüpetel kandis ilusti. Varsti oli ka Martti platsis ja trenn võis alata:) Algatuseks mõned frontrollid 2- 3-sed. Üritasin HP-d, kuid 12 kiirus on lahja ja rebib liiga aeglaselt veest lahti, et inertsi  tekib vähe ja käevahetus muutub raskeks. F-16 tulid jälle kenasti suure lohega. Tuul tõusis ja hp nimel vahetasin 9 ruuduse vastu. Toimis kenasti ja esimese hüppega poom käes, aga puuuuudu jääb maandumisest. Hmmm 9 jaoks oli jälle meeter 2 puudu. Täna sõitsin ilma kinnaste ja vestita. 2 tundi korralikult trenni kirjas. Hiljem kiibitsesime härradega kai jjures kuidas teised sõidavad. Soojad õhumassid liikusid pidevalt, mis tõid kaasa hea tuule. Super päev, HÄID PÜHI

3 thoughts on “Katariina

  1. Väga huvitav päev tõesti. Ise kibelesin juba kolmest töölt lahkuma aga järjest laksati peale. No ei saa kuidagi :P . Lõpuks siis 16:30st kodupoole, asjad autosse ja Katariina poole teele. Vahepeal olin Ristolt väsrket infi saanud, mis väga õnnelikuks ei teinud. Põhim olin juba tüngaga arvestanud. Kohale jõudes kaarutas Risto teistega lohe taga. Umbes 7 meest oli merel ja sõitsid. Kohati tõstis kohati langetas. Mingi blokk oli peale jäänud Lohusalu krässist, kus oma jala kivide vahel veriseks tammusin ning lohe lõhkusin. Seega väike hirm vasakul asuvate kivide ees ja muidugi tundmatu rand minu jaoks. Risto käis ikka vahelduvate intervallidega pinda, et ma vette läheksin. Nüüdseks võin teda selle eest tänada, sest väga kift sõidupäev oli ;) ! Alustuseks sai natuke triibutatud… üsna puiselt muidugi. Hiljem hakkasin lahti minema ning üritasin isegi selle aasta esimesi “hüppeid”. Muidugi mõista tulid F-16 ja HP nagu varrukast, endalegi üllatus :D . Icic, tegelikult õhku sain, kuid maanduda ei suutnud. Paar korda suutsin lohe õigesse asendisse viia, kuid see kuramuse laud libises jalust ja nii ma vette prantsatasin. Umbes 1,5h sõitu ja rahvas hakkas lahkuma. Seega lõpetasin ka mina oma päeva. Täna siis Pärnu ja homme varakult Saarde tuult püüdma. Head püha ka minu poolt :)

  2. kaua olid veel kohal??? Kas pärast läks tuul ka paremaks??? Olgem täna siis korralikud ja RRD lipp tõusku kõrgele

  3. Mingi tunnike vast sõitsin. Tuul oli üllatavalt hää. Oleks tegelikult vabalt päikese loojanguni saanud, kuid rahvas hakkas oma asju pakkima. Seega tuli lõpetada ka endal.