Kakumäe koolitus

Peale tööd helistasin Marttile, kes liikus Kakumäe poole. Mõne aja pärast kõne tagasi ja vastuseks 5-7 m/s. Linda avaldas soovi õppida lohesurfi:) Sain lõpuks e-post -sms teenuse tööle, mis tiimi siseselt juba ammu töötab ja jagab reaalajas infi, kus tuul on ja kes kuskil sõidab. Soovitan soojalt teistele tiimi liikmetele see teenus kiiresti aktiveerida, sest vastasel juhul võite heast surfipäevast ilma jääda. Kuna Linda on väikest lohet juba lennutanud, siis otsustasin seekord suurt lohet katsetada. Mõned tähtsamad näpunäited teooria vallas ja 9 m2 lohe õhus oligi:D:D Hmmm Linda (M) on väga tubli ja õppis kiiresti. Kuna õhk oli külm ja kindaid kaasas polnud, sis pidime õpingud lõpetama. Rigasin 12 m2 üles ja ise vette. HMmm täna sõitsin niisama, kuna väsimus sees ja tuul ka selline piiripeale. Kokku üle 1 tunni sõitu ja õhtuks jällllllllle täitsa laip. Nüüd tahaks paar päeva puhata ja mängida:) Tiimist kohal siis: Üllar, Juta, Raavo(kes vette ei tulnud), Asko, Kristi, Eva(tulevane tiimi liige).

6 thoughts on “Kakumäe koolitus

  1. Olge ettevaatlikud Jutaga. Järgmine kord kui kärakat panete ja enam midagi aru ei saa, lohistab teid nagu nalja oma koopasse :)

  2. Võtan sõna kaasa rääkida ja ütlen selge ja kõlava häälega … Minge te ka p..se ! :)

  3. Jah Raivo ongi Juta, Juts, Jutukas, Onu RaivoJutupliiats jne. Heal lapsel ikka mitu nime. Juts, ära nüüd närvi mine, tegelt on ju ikkagi tore su koopas pikutada :)