Kakumäe uus kiiver

Täna kavas peale tööd veekoolitust teha. Jõudsin enne tunnikese sõita ja testisin enda uut valget b2 wake kiivrit. Väga ok munakoor on;) Ei tunnegi, et midagi peas oleks. Käed ei valuta enam nii palju, kuid parem õlg annab veidi ikka tunda. Esimese hp tegin ilusti ära ja maandumine otsa. Peale selle veel 2 maandumist, kuid hoog rauges. Tuult täna kuidagi pagiline ja 9 m2 Obsession raputas kõvasti. Algul sõitsin besti poistega 3 -kesi, hiljem saabus RRD kaader ja kokku lugesin 7 Itaalast ;) Koolitus läks kenasti, 7 m2 toimis täna ja õhtuks lõpetas ka tuul oma tööpäeva. Prognoosi järgi nüüd mõnda aega tuult pole, saab rahulikult tööd teha..ehheehhe

5 thoughts on “Kakumäe uus kiiver

  1. Õnneks maabusin tavapärasest veidi varem. Vist isegi veits enne 17:30. Miski tunnike jagus korralikumat tuult. Olin siis täisvarustuses kummipea – tropp kõrvas, ujumismüts peas (mis väga haige muidugi välja paistab :) ja kiiver tagatipuks. Päris kuulikindel ei ole, seega pean väga ettevaatlik olema :( .
    Kuna tüngasid ja tagasilööke oli vahepeal palju olnud, siis hambad verel ja kohe peale soojendust tõmbasin korraliku backi indy gräbiga ja pöörfi maandumisega :P . Proovisin ka paar korda fronti, need välja ei tulnud ja siis oli ka tuul vaibunud. Järgmise korraliku surfiilmaga võib vast frontile ka linnukese taha teha :D .
    Õpetasin veel Britti ja Linnut lohe lennutama. Said iseseisvalt üles ja allalaskmisega hakkama. Väga tublid! Linnu 9m2 Hyperi proovisin ka ära. Kohe, kui pauerist läbi lasknud olin, tuli chiken loopi kinnitus lahti. Reimps ja Siim lendasid lohe alla võtma. Nii rippusin esimest korda unhookis :D . Ajaa, lohe ise väga luks. Tunduvalt stabiilsem, kui C ning kiirem kui Bow… minule oleks hetkel vist ideaalne :P . Lõpetuseks tegin siis sellega paar triipu :) … merel vedas väikse tuulega üllatavalt hästi.

  2. to Raavo: ma siis kirutan siia, et hp-d on lihtsam sooritada madalamalt, kuna powerit ei ole niipalju. Hmmmmm aga häda selles, et maandud küll ära, kuid hoogu pole ju ;) Hmmm eelistan ikka kõrgelt, kuigi käevahetus raskem.

  3. to Asko: ei ei, sobib nagu t… p… ;) Hmm müü see KOtkas maha ja osta õige lohe. Sa oled juba pregu lohest üle ja areng jääb seisma………..saad sa aru????

  4. Väga hästi saan – mis sa müüsid mulle selle suure kotaka siis :D ?! Tegelikult alustuseks hea lohe aga jahh veidi hakkab vist takistuseks jääma. Samas see 9m2 C on ikka harjumatult kiire :D . Ahjaa, käin enne panka röövimas, siis läheb vast teemaks. Reaalselt kahjuks hooaja lõpp või järgmine aasta :S.