RRD FREESTYLE & WAVE KITECUP 2008 II ETAPP

RRD FREESTYLE & WAVE KITECUP 2008 II ETAPP toimub 7-8 juuni 2008. Võistluse toimumise kinnitus ja täpsem asukoht avaldatakse fan.ee kodulehel hiljemalt neljapäeval (05.06.2008) kella 17:00ks. Võistlus toimub freestyle distsipliinis. Võistluse korraldus ja täpsem info kiprite koosolekul kohapeal.

22 thoughts on “RRD FREESTYLE & WAVE KITECUP 2008 II ETAPP

 1. Praegune prognoos just kõige hiilgavam ei ole ;( Hmm lootus sureb viimasena õnneks ;) Seniks treenige kõvasti ja lihvige trikke, sest auhinnad on vägevad

 2. Eile hommikul sai harjutatud. Käed sain vahetatud, aga keha jäi viltu :( . Aga loodan, et laupäevaks on käes, kuna see on unhook trikkide alus.:)

 3. hmm kaua sa sõitnud oled kite, et hp lõhud juba??? Hmmm väga luks muidugi ja edu Sulle:) Loodame, et võistlustel õnnestub. Mis lohedega sa sõidad muidu???

 4. 2006 talv lennutasin ma esimest korda lohet sõitma hakkasin 2007 ja lohed on mul RRD 9m2 ja 13m2. Ma loodan, et väga kõva tuul ei tule muidu on nagu lohusalus, passisin kaldal ja alles õhtul sain sõitma minna, siis kui tuul andis pisut järgi.

 5. selline väikene mees 16 aastane umbes 170cm pikk. Ma olen viimasel kohal kuna lohe jäi algul suureks ja ei saanud starti. :D (Kaalun 63kg)

 6. Lase ennast teami alla ka lisada, siis tunneme kaldal ikka omad ära ;)

 7. no võistlustel vaatame su oskusi ja arutame tiiimiga ja enamuse nõusolekul saad tiimi:) Seniks harjuta tublisti ;)

 8. to Robin: kui võistlustele tuled, siis võta minuga ühendust, saab veits juttu puhuda ja muljetada:) võid ka helistada 56 686 766

 9. Käraka paneme nv nii kui nii käima, ei ole siin mingeid ette- ega tahakäändeid vaja :)

 10. kuulge poisid … ei ahvatle siin midagi Robinit kurjale teele. urrrrrrrrr

 11. Meie tiimist veetakse kõik kurjale teele Valkla hullarisse :D . Ja täna läheb kärakas käima. Viljandi järvele paati chillima. Kui siiapoole satute ande teada :)