Tuuleorja pihtimus

Suutsin end taas sandiks sõita. Pühapäeval Narva Jõesuus sain auaste poolsant ja täna Pärnus siis muidugi järgmine aste – täissant.
Põhjus on väga lihtne ja loll – edevus ja enesekontrolli puudumine. Nagu naistelegi, ei suuda ma ka tuulele “ei” öelda. Õnneks naistelt saab eest ära joosta ja seeläbi vältida “ei” ütlemist :) ) (Jah, Juts, mis sul jooksujalgadega juhtus :D D) Tuul, nagu pahad poisidki, leiavad sind igast maailma nurgast üles. Ja proovi siis ühe triibuga piirduda :D Ikka teed teise ja siis kolmanda ja peagi ongi märkamatult hommikust õhtu saanud.

Kõik kättesaamatu tundub hea ja head eesmärgid lihtsalt jalutavad päikselistel päevadel rannas, siis nagu paremates peredeski vahel juhtub, tuleb tuulisel päeval järjest kõrgemale hüpata ja seal kiteloope lõhkuda. Nõnda tegin minagi. Kuni selg maandumise põrutustest haige ja jalad enam ei kanna. Kuni laiskus on nii suur, et kiteloopi ei viitsi lõpuni tirida.  Kuni ükskõiksus hävitab viimase hirmu kukkumise ees. Ja kõige selle autasuks on puhkus kaugel-kaugel  – kodus – ning tihedam seotus voodiga.

Arvasin, et mul pole midagi kaotada. Kuid tegelikult siiski oli – nüüd ei saa ju mõnda aega surfata :S Kui kellegil on mõtteid, millega ma võiksin oma päevad ja ööd sisustada, siis andke tuld. Seni aga lasen maailma melul kõrvust mööda vuhiseda ja mõtlen hirmuga, et äkki pean minagi taastusravisse vanatädidega koos võimlema minema.

Lisasin siia ühe video parematest peredest.

5 thoughts on “Tuuleorja pihtimus

 1. Ratastoolisurf :P … tegelt asi naljast kaugel, sul vaja selg korralikult välja ravida. Loodetavasti taastub tüsistusteta ning võib sind jälle reipalt merel näha :) . Juhtub ka parimatel!

 2. Kiiret paranemist Ravo10!
  Mina sain oma loopid pehmemaks nii, et lükkasin poomi endast eemale, kui loop peaaegu tehtud, siis läheb lohe kiiremini tuuleakna äärde ülesse ning teeb maandumise mõnusalt pehmeks.

 3. Va saatanaloopid ma ütlen … aga tegijatel ikka juhtub.
  Räägin endast ka ühe loo jutujätkuks: käisime eile pealelõunal laulakal ja HP-d harjutades suutis õhus poomi üks serv kuidagi veoliini taha kinni jääda ja panin padavai kiteloopidega põõsaste poole allatuult. Kuna tuult oli üsna vähe, siis üritasin leashi pidi poomi enda juurde tirida, kuid kuidagi ei õnnestunud. Ja sedasi olingi varsti oma teekonnal kaldaäärsetes põõsastes. Kuna õnneks tuult oli vähe, siis ei juhtund hullu aga nagu sa kunagi mainisid seda Tarifa juhtumit ja paarisaja meetrist hullu dräägi, siis suurema tuule puhul peaks küll lohe minema laskma.
  Nii et kui mõtled, et ega ta ju minuga juhtu, siis ikka juhtub küll.
  Ptüi, ptüi, ptüi edaspidiseks ja sulle kiiremat paranemist!

 4. Hmmm to Raavo: HORSE POWER-it saad Otsa käest, see aitab kenasti. Hmmm vanamuttidega on väga ok võimelda. Tahad annan sulle nr väää??? ciiciciiiiii. Jagavad sinuga enda elukogemust ja tarkust edaspidisteks toimetusteks:) Loop-id lõhuvad selga ja unhookis veel eriti. Pean isegi mainima, et alaselg lööb peale tõsist loopi päeva tuld. Ravi ennast ja telli litse koju..ehheeeeeee
  Ah jaaaaa video on saatanast, kuid siga hea. Minu adrekas on laes

 5. Ma nimetaks seda lugu uue lohe järgi ja suurte tähtedega: OBSESSION. Päevad võid ju nüüd tööga sisustada, kui mäletad mida see sõna tähendas :) Ööd on sul ka sisustatud, kuna sellise auastmega kaugele eest äre ei jookse. Varem või hiljem saadakse sind kätte!