Suvine Katariina beach

Tänaseks lubas siis sooja kirde tuult ja kuna ilmad suviselt soojad olnud, siis vette läksin õhukses kalipsoga ja 9 m2 lohega. Nii mõnus oli hullata soojas vees:) Täna siis õnnestusid topelt hp-d ja moby dick ja kgb ka lukus:) Hmmm pole vajagi minna soojale maale, sest Eestis on ju nii hea surfata. EESTI ON SURFI PARADIIS…..haaahaaaahaaaaaaa

Tegelikult olid asjalood kõik vastupidi. Räigelt külm ilm, vihma sadas ja vesi oli ka juba külllllm;( Kesa soojas bussis mässisin ennast sisse. Paks kalipso, vest koos mütsiga peale, potikud jalga ja kindad kätte. Randmed ja sääred teipisin ka mägi aivari kleeplindiga kinni:) Lahe michelini mehike nägin välja. Vette läksin nagu puuhobune. Kuna kõik mu lihased ja liigesed on suvest ära räsitud ja lõhutud, siis läbi piinade toimus see sõit. Mitte midagi ei tulnud välja ja unhooki ei tahnud üldse proovida. Ah jaaa, 3 korda õnnestus hook f16–jeeee. Kesa, Raivo, Raavo olid ka kohal ja taamal paistis veel tõsiseid surfareid harjutamas. Ühesõnaga sügis on käes ja muretsemiseks pole põhjust, sest nüüd saab kenasti kuni järgmise suveni sellises kostüümis surfata:)

p2rnu_nele_katariina-078_.jpg

8 thoughts on “Suvine Katariina beach

  1. Tallinna laht on ju tuntud oma külma vee poolest! Aga eile Nõval (Spithami) oli küll soe ja tugev ENE tuul. Kolm tundi vees paljajalu ja -käsi. Kuiva kalipso panin ainult selle pärast, et ilm siuke vihmane ja hall. Teipimise mõtteid absull polnd.

  2. No nüüd hakkaski kõikse pikem sita suusailma hooeg. Kui sügis pole ilus, siis võiks ju loota, et vähemalt talv tuleb kena. Masendavalt kiiresti läks see suvi :(

  3. Ei põle hädaldada miskit – kus on vaim, vennad ? :D
    PS! Braavo, millal süldilaua taha saab ?

  4. Juts on osav sõnaseadja, kõik teavad ja ootavad millal Juts soolaleivaka teeb ja oma kaunist kaaslast sõpradega jagab :)

  5. Asssaaa raisk, Raavo kaunistab mu päevikut piltidega;) Sellise pildi tegi Raavo esmaspäeval katariinal surfates