Bull ride

bullride.jpgPoisid ja tüdrukud, daamid ja härrad… presenteerime uudset ideed, mis sisustaks tuuletuid ja vbl ka tuuliseid ilmasid alternatiivspordiga bull ride. Just nimelt! Ostaks kambapeale härja, pargiks ta hipodroomi boxi ning teeks söötmise/hoolduse graafiku (meie Timoga elame lähedal ning võime vajadusel hooldustöid tihedamini teha). Ka härjasõit on tiimisport! Peale sõitja on veel vaja kloune ja hooldustiimi.
Vajadusel või raha teenimise eesmärgil saame härga samuti rentida (rentnik võib härja parkida garaazi, rõdule, tuppa või aeda – loom on vähenõudlik!). Saame teha härjasõidu koolitusi. Pakkuda klouni- ja hooldusteenust. Ja miks mitte müüa härjasõidu varustust. Ideaalis võiks tegeleda ka aretuse, kasvatamise ning loomade müügiga.
See on suht algusjärgus plaan, millele ootaks heameelega vastukaja, sponsorlust või teisi häid ideid :)
Aitähh!

32 thoughts on “Bull ride

 1. HAHHAHAA.. Jobu otsi endale mõttekaaslasi kuskilt veterinaarteemalistelt lehitsejatelt internetist! :D

 2. Ma vaatan, et vastukaja on kuidagi ründavaks muutunud. Mis te mõtlete inimesed, et ma loll olen ja niisama soppa pritsin?!?!?
  Ja kus on teie eelnevad lubadused teemat toetada? Ma ei näe neid enam! Reeturid!

 3. No kui ausalt, siis toetan ideed 100% Sellest, mida võib Bull Ride pakkuda, on osal tiimist väike eelkogemus olemas, Tarifal sai Eva ja Bountziga elu kiiremad liigutused tehtud pulli eest ära joostes…jube hea tunne oli pärast…adrenaline is my fuel :D

 4. Kui surf tõesti hakkab ära tüütama sest adrenaliini saab vähe, siis tõesti bullride is the way to go dudes. Think business, millised piiritud arenguvõimalused. Edumaa kummikutega alustajatest on täiesti olemas. I salute you, Asko. Juts elas ka ju hipodroomi lähedal ja ta võiks proovida juba hobuste hooldust, sest kui pullid saabuvad on vaja meistri kätt.

 5. Mina toetan igati seda säravat ideed. Pull on ikka kindel värk, ei kärise keskelt pooleks ega midagi. Samas on pull ka elusolend, kellega võimalik juttu ajada ja mingit teemat arendada pimedatel sügisõhtutel. Ühesõnaga, väga eesrindlik idee Asko poolt, igatahes.

 6. Virumaa Teatajast leidsin: Müüa PULLVASIKAS ja Ford Scorpio (1988) varuosadeks. Info 58050853. Scorpaga saaks pullipoissi treenida – värviks punaseks ja sõidaks hipodroomil eest ära. Kui üksluiseks läheb, saab ka stroomi metsavahele põigata.

 7. Palju hinnaks küsitakse? Teeks diili ära. Toetajaid omajagu ja küll juurde tuleb ;)
  Viicid helista pln.

 8. see oli juba läinud, aga leidsin ühe veel ja uurin hinda:
  Info: 2kuune, ema Vissi Missi tütar, isa Akum

  Info järgi päris okei :D

 9. Jou jou siis vaja korjanduskast jälle teha ja rahad kokku ja ostame ära. Algul võiks scorpa osta ja siis red bulli ka. Hmm sry lihtsalt pulli…iiiicicicciiiii

 10. Hmm, alustada võiks lambast või kanast, ei lähe nii iisilt lõhkuma. Kui põhilised ohjamise trikid on teada, siis võiks üleminekuetapil lehmaga proovida. Ja siis PULL.

 11. Mine metsa, kesa!!:D:D
  Ma tahtsin just teatada, et 4. oktoober (oli ära!) on ülemaailmne loomade päev, mida on tähistatud alates aastast 1931. Tänavuaastane sõnum oli “Märka looma enda kõrval”. Silmaringi mõttes hea teada.

 12. see vissi missi tütre poeg oli tõupulliks maha müüdud juba. pole midagi nii kerge see pulli ostmine.

 13. Samas milleks raha kulutada, kõike saab ju varastada ka. Öösel kuskilt laudast läbi põigata korraks ja ongi mure lahendatud. Timo, äkki tegeled hoopis sellega, et leiad mingi lauda, kust loom ära lohistada. Võta töölt paar vaba päeva ja tiiruta veits maarajoonides. Kui midagi silma jääb võid ju iga kell teada anda, edasi tulevad juba professionaalid tegutsema.

 14. Hea mõte Asko! :D
  Mina ka käpp, kui dresserimiseks läheb saan ratsutamise kogemusi kasutada :D
  Aga skorpa asemel mul odavam idee – meil on mitmel punane kite (Kristi, Timo, Lind) ja surfilaua asemel nt rulluisud alla ning minek! :D

 15. mina küll ei julge lohe+rulluiskudega sõita:) See on eriti karm ja julm idee. Katkiste jalaluudega suht raske käia ja ilma hammasteta suht raske süüa:)

 16. to Bountz: kas oled egiptuses Marttil külas??? Kuidas seal tuulega ja soojaga lood????? Ilusat puhkust Teile!!!!!!!!

 17. Ei kaldu teemast kõrvale. Jutt on siiski elusolendist. Oma Egiptuse, rulluiskude ja ford scorpade juttu ajage kuskil mujal. Palju siis nüüd selle idee tõsiseid toetajaid on, visake oma nimed siia üles. Saame kokku arvutada, palju igaüks nutsu peab välja käima selle lehmataolise looma eest. Aga tehke siis käbe, varsti soe surfiaeg läbi, siis ju hea pulli seljas trenni teha kuskil soojas sisehallis.

 18. Sisehallis pulli teha! Oi Kesküal härra, surf pole kunagi läbi! to RistoK: Ei ole veel seal, aga laupäeva öö vastu pühapäeva on start sinna kui kõik plaanipäraselt läheb!