Extreemne minikaamera – Actison Cam ainult 2500 eeki

atc2k_small.jpgUudis – lõpuks saabus müügile, Fan Surf´i kauplusesse aadressil Kunderi 15 Tallinn, extreemspordi minikaamera Actsion Cam, hinnaga ainult 2500 eeku. Kaamera on tolmu, vee ja põrutuskindel. Temaga on võimalik filmida kuni 3m sügavusel vee all. Kaamera resolutsioon on 640×480 ja ta teeb 30 kaadrit sekundis. Kaameraga on kaasas 4Gb SD mälukaart, mis võimaldab filmida materjali kuni 2h. Kaamerat on võimalik kasutada ka veebikaamerana, kuna ta toetab win ja mac operatsioonisüsteeme. Tööaeg 2xAA patakatega u 3h. Kaal 225g. Kaameraga on kaasas lengstangi kinnitus, takjas kinnitus, kiivri kinnitus kummiga, statiiv. Täpsemat infot kaamerast ja lisavarustusest koos videodega leiad siit

17 thoughts on “Extreemne minikaamera – Actison Cam ainult 2500 eeki

 1. Oli ju selline kaamera, aga Valkla poiss suutis selle esimese triibu ajal ju ära kaotada Raeküla rannas. Daun rsk :)

 2. Võiks ühe kambapeale välja lunastada või siis kasutamiseks küsida kui Otsa nõus? Tulevastel lauareisidel paneks heameelega kiivri pääle pilti tegema :)

 3. Vaiksemalt Raul Vellbaum. Hmmm usu mind Kesa sina oleks selle juba vette minnes ära kaotanud. Ma suutsin vähemalt esimese triibu teha ja pool HP -d oli juba tehtud ciicicicicciciiciiiii:)

 4. teeme ära muidugi kambapeale, reisudel ju hädavajalik atribuut.
  Polegi vahepeal keegi tiimimaksu kogunud, nüüd paras aeg siis ühiskassat toetada.

 5. hea asi ka kui plaanis kooma juua ja hommikul tarvis meenutada, kus käidud, mis tehtud:D

 6. hmmmm päris häid kaadreid saaks:) to Reims: sinu peas oleks see cam siis kogu aeg….iciciciciiciiii

 7. Kesa tõenäoliselt ei kaotaks, aga katki oleks see kindlasti päris ruttu ja täiesti arusaamatutel põhjustel! :D No hard feelings! ;)

 8. resolutsioon võiks olla ikka 720×576 ja 25 fps valikuga, saaks täiskvaliteediga dvd-le teleris vaatamiseks ka filmida, samas enamik surfivideosid vaadatakse netis, sellesmõttes pole suurt vahet muidugi…

 9. Mul selline kaamera ja terve suvi sai sellega filmitud: õhust, veest, maapealt. Kuna kaameral puudub pildi”stabilisaator” siis on vajalik kaamera fikseerida millegi stabiilse külge, kuna muidu väriseb ja tulemus pole kõige parem. Hea on see, et väikene ja saab seda igalepoole kaasa võtta, lihtne filmida ning mugav. Samas tuleb osata sellega filmida, esimesed 10 korda lähevad kohe aiataha- omast kogemusest tean. Väga suur pluss on see, et kaamerat saab kinnitada lohe, laua, randme,kiivri,sääre jne…külge. Miinus see, et reso on väike ja tulemus võib olla katastroofiliselt sitt. Videvikus ei saa sellega filmida, päris selge ilmaga jääb üle valgustatud, pilves ilmaga ei jää näod näha. Kaamera toetab 2Gb kaarti minuarust, 4ne ei tohiks töötada. aga mine sa tea..!

 10. Jes hea ülevaade :) . Kahjuks maksab tõsisem headcam ka mitmeid kordi rohkem. Nt VIO POV.1 hinnaks euroopas on 10K ja nats peale :(

 11. Tsau, minuteada on see parima veepidavusega ja see ylemine vist ei ole muud kui heal juhul pritsmekindel.. Parandage kui ma eksin.
  Oleme Margusega seda ActionCam’i kõvasti testinud ja see peaks asjad ära kyll ajama. Kõrgema resoga mudelid on juhtme otsas ja jällegi pole veekindlus tagatud – mulle tundus, et see Actioncam on kõige robustsem ja töökindlam jubin mis hetkel olemas on..