2008 aasta kokkuvõte

Põgus meenutus eelmisest aastast ja väike kokkuvõte päeviku pidamisest. Hmmm võin kindlalt väita, et 2008 aasta oli minu joaks väga edukas nii sportimise mõttes kui ka muidu:) Tiimi leht alustas tööd veebruari algusest ja sellest ajast ka minu sissekanded surfamisest. Sõidupäevi tuli 57 ja sõidutunde 126. Need arvud pole muidugi 100% täpsed, kuid umbes täpselt ikka…ehheee. Eelmiste aastate võrdlust pole, siis paralleele kahjuks tõmmata ei saa. Eelmine aasta olin suhteliselt paikne ja surfireisil käisin ainult korra aastavahetuse paiku Hispaanias, Tenerifel. Tuulega seal kahjuks ei vedanud ja ainult 2 päeva sain kirja. Talv oli ka eelmine aasta kehvake, et 1 päev ka lumesurfi seetõttu. Eelmise aasta minu populaarsemad surfikohad olid üllatuseks Katariina beach ja Kakumäe..ciiciiciiiiii. Aga parimad kohad loomulikult Raeküla ja Rohuneeme flätt. Eelmisest aastat jäävad meelde IKO koolitus ja RRD freestyle &wave kitecupi võit:). 2009 aasta tuleb loodetavasti väga tuuline ja, et seda vabaaega jätkuks surfamiseks:D Hetkel on juba suur ärevus sees eelseisva Hawaii reisi eel:) Kõigile sõpradele ja TeamRRD liikmetele soovin ilusaid kordaminekuid 2009 aastaks!!!!Kesa-le ja Kristi-le head põrumist IKO koolitusel jne.

5 thoughts on “2008 aasta kokkuvõte

  1. Jee, ja aastalõpu pidu oli ka broo nagu ikka. Ja lohesurfaritele sobivana sooviks kõigile reisiseltskondadele “Balloonid lõhki!” :)

  2. Aasta oli tõesti hea… tuult oli piisavalt ja sõita sai kenasti. Lõpetuseks üks muhe pidu nagu maasikas tordil. Aitähh sõpsid :)
    K&K-le head reisi! Kindlasti kirjutage ja pildistage võimalikult palju ning ärge unustage päevikut pidada ;) and next summer show your moves or…

  3. Üllar pani ka eile juba Hawaii poole leekima:) Oleks tore, kui tiimi liikmed ka kokkuvõtte teeks eelmisest aastast ja uuel aastal uued sihid ja plaanid paika ikka:)

  4. Raavo on ka Norras, Hogastolis lumesurfi harrastamas, et varsti saab elmusi kuulda