3xZagarkalns

Eelmine nädal õnnestus kuidagi sedasi, et käisime lausa 3 korda lõuna naabritel Lätis külas. Ja noo, iga korraga läks mägi järjest vingemaks ja julgust tuli ka muidugi juurde. Esimene päev tundusid hüpped giga suured, aga vastupidiselt olid viimane päev asjad juba suht väikeseks sõidetud ja andis igast nalja teha. Ja läti pargi meistrite ees tuleb müts maha võtta. Kõik nõlvad kenasti hooldatud ja 5 tunni jooksul ei tekkinud kordagi igavuse tunnet.

Pisike viidik:

3 days at Zagarkalns from Reimo on Vimeo.

5 thoughts on “3xZagarkalns

  1. hmmm ma vaatan, et tegemist on proffesionaalidega;) Hmmm ma pole see talv veel lauda alla saanud….p…ts kui piinlik, kuid tegelen sellega 1 võimalusel;)

  2. see airbag on ikka hea asi … ilma selleta “tuleb või ei tule” stiilis katsetamine on väga valus – sain poolteist kuud tagasi Norras paugu ja siiani on veidi õlg tuksis. Händelpassi õlg veel kurat :)

  3. airbag on cool! piletimüüja rääkis, et osad düüdid teevadki sedasi: tatsivad trikki algul airbagi peale lukku ja kohe sama trikk big airi edasi. vot sellised düüdid…

  4. meil kites ka nii, et tambid trikki vees ja kui käpas, siis teed kaldapeal kohe tormiga sama asja…ehhheeeee

  5. väga hea video! :) Palju tuttavaid nägusid. Isegi suht tihti sama kambaga seal läti augus hullamas! Kuidas näoga boxi sõita oli Reimo? :)