Snowkite Valgerannas

Möödunud nädal jääb meelde kui ülim spordi nädal. Kirja sai 4 mäe päeva ja nüüd pühapäevaks nagu kirss tordile puhus piisavalt lumelohetamise jaoks. Kata ajas hommikul vara üles ja olime kohale jõudnudtest esimesed. Lumi muidugi sula ja algul tuult vähe, 7 ruudune kukkus pidavelt tagurpidi alla. Illukas jõudis Haapsalust tagasi, kus oli tuul niikui pöörane lammutanud ja ei läinud kaua, kui sama purakas siia jõudis. Läks päris heaks juba!

7 thoughts on “Snowkite Valgerannas

 1. Oi kurja! Reips, jäid ikka terveks :P ? Muidu hää nagu ikka.
  Meie veetsime pühap veel Lätis. Tõmbas rohkem sulaks (+2,5C). Saime veits filmi ka aga kindlasti mitte niihead materjali nagu sul :D

 2. Õnneks ainult kanna põrutus ja kanni-valu. Videost vaadata, krt maandusin vastu põldu suht kleepsuks:D Kas Zagaris park pühapäeva õhtuks ära polnud sulanud?

 3. No hea seegi. Kukkumine oli üpris kõrge :S
  Park oli tegelikult täitsa sõidetav. Veidi rohkem võttis kinni kui laup ja midagi silutud öö jooksul ka ei olnud minuarust… pealeminek alumisse liini oli veidi mügarlik :D
  Aga fanida sai ikka ja Kuutsekale vist enam minna ei tahagi :D
  Tuul oli ka tekkinud… mõtlesin just, et keegi nagunii kuskil lohega möllamas.

 4. Hmmm krt hullud olete ikka. Mul jättis süda paar lööki vahele teie krässe vaadates. Kiivreid teil ka ju peas ei ole;) Ma olin Maardu peal eile 4 tundi. Koolitasin ja ise sõitsin 30 min. Päris mõnus tunne lumelauaga veesurfi harrastada;)

 5. Säga kolm-kuus HP’d on lagi kenad! Ja kiiver oleks täitsa teemas:) Eesti talv nagu ikka, lumekiht peaaegu olematu, põrutab pead mõnuga.