Kakumäe külm ilm:(

Nädal möödas viimasest sõidust ja tänaseks korralik lääne tuul. Hommikul pidasin tiimi kamraadidega plaani, et kuhu sõitma minna ja otsus ühine Kakumäe. Ilm muidugi vastik, mõni kraad plussi ja taevas sombune. Kuna enda lohed müüsin maha ja Otsa oma ka maha parseldatud, siis võtsin asendus loheks type, 12 m2. Njaa, kui ikka terve hooaja sõitnud 9 m2 obsessioniga, siis pole kahjuks suurema lohega midagi teha:) Sõitjaid muidugi tänase ilma kohta üle mõistuse palju. Ega sõitmisest eriti midagi välja ei tulnud, kuna esimesena hakkasid jalad külmetama. Järgmiseks sõrmed ja lõpuks kukkus lohe läbi liinide vette. Peale 20 sek ulpimist tundsin, kuidas kubeme piirkond külmaks kisub:) Lohe üles ja kaldasse—–jutul lõpp!!!!

6 thoughts on “Kakumäe külm ilm:(

  1. Ei tea jah miks külm, endal kindad ribadeks – Jeti.
    Plaanis varsti Stromkale sättida, seal ka täna mõnus jahe.

  2. Käisime hoopis Kakumäel Raavoga ning kiiduväärsena tegi naiste selle hooaja debüüdi Jane. Ilm oli ilus aga tuul ikka päris jahe, eelmisest päevast polnud kindad ka ära korralikult kuivanud. Aga inimene harjub kõigega ja varsti ununes karge tuul ja 1.5 tundi sai kirja sõitu. Homme lõunal ka plaan minna, süngime.

  3. Haalariga ei ole külm, susside sisse neopreenisokid (surfhousest kunagi leidsin) ja kõige paksemad surfikindad – ei pea neid kollaseid kummikindaid ka peale tõmbama.

  4. Haalariga on jah asi veidi lihtsam. Minu 4/3 peab küll vist veel ootama, enne kui vees võiks mõnusalt tunda ennast. Eilne hommikune lumi ei süstinud veel väga positiivset lootust :D