Kakumäe 2 tundi

Töölisklassist olime esimesena Askoga kohal. Hmm kuna puhus ka linnas, siis  polnud mõtet Laulasmaale tormata. Puhus julgelt üle 10 m/s lääne tuul ja 9m2 käis kergelt üle. Ootan juba pikisilmi 7 ruudust, kuna tugevama tuulega on asendamatu suurus. Merel suhteliselt pudrumägi ja kannatas ainult konksus rippuda. Harjutasin one footerit ja board off-i. Krt ei paindu enam üldse, nagu kont oleks kõhus:) Asko näitas täna klassi ja kostitas ülikõrge topelt backrolliga ja muidugi jalad ees kivina alla. Tulemuseks laud pooleks. Lõpuks saime  väikse sahmaka vihma ja kella 6 paiku vajus tuul sootuks. Homme  üritaks ka merele minna..ehheee

4 thoughts on “Kakumäe 2 tundi

  1. Meid oli terve armee Laulasmaal. Autode järgi vaadates väiksemat sorti rabarock. Ilm oli muidugi sarnane ja lõpetasime samuti vihma saabudes. Testisin huukis reilit ja hüppasime Martiga kuivalt maalt lauaga vette. Proovisin vana head grääbiga hangtime’i ja backi samuti.

  2. Kakumäel, peale vihma ~15min oodates sai veel 2h 12m2′ga triibutatud ning lainetelt popitud :) uue 7m2′ga jäi eile sõit lühikeseks.. kõigest 20min.. kurat oleks pidanud tund varem platsis olema!