Kakumäe litter

Sattusin tööle tavapärasest varem. Nagu ikka on esmaspäev üpris unine. Kohvi litter sees, piilusin korra EMHI tuulekaarti. Nats nagu lubas.
Iga tunniga hakkas tuult juurde kruttima. Peale lõunat sahisesid kaardinad piisavalt, et mõista – täna on surfipäev :D
Algne plaan oli Laulasmaa flätikas. Olin juba Paldiski mnt ristis, kui Kõrks helistas ja palus Kakukalt läbi käia ning sealset olukorda hinnata. Kakule jõudes olin meeldivalt üllatunud. Tuul puhus väga õigesti ja liiv tuiskas. Seega oli üleval päris korralik litakas :) Missest, et veidike puhanguline.
Saime Kõrksiga kahekesi rallida ligi pool tundi, kui alles esimesed tulijad oma kama lahti pakkima hakkasid. Paari esimese hüppega sain jälle laksu õlale. Peab kindlasti soojendust tegema hakkama. Valu üle elatud, võtsin mõned kõrgemad hängtimed ja 360, 720-d. Risto tagus mingist hetkest saatanaluupe.
Noja krässid olid ka päris valusad. Paar korda madalas, teised õnneks sügavamal :) Järjekordne ülekeeratud 360 sai saatuslikuks ka minu lauale. Kuulun nüüdsest nende “õnnelike” hulka, kes oma sõiduriista pooleks hüpanud. Tundub, et A. Barabanov saab jälle tööd.
Kokkuvõttes äge üritus ja 1,5h puhast sõitu kirjas. Ajee karatee!

8 thoughts on “Kakumäe litter

 1. Kas see polnud mitte A.Barabanov või E.Barabanov kes kirjutas kõrgema keemia ülessannete kogu?

 2. Hahahaaaa! :D Ma ei tea ausalt :D
  Ülts, sa minuteada kõrgemat keemiat koolis ei õppinud. Lugesid kunagi enese harimiseks :D ???

 3. Asko tegi Tauni lende täna jeeeeee:) kle räägib homme, ehk saab laua sulle

 4. Põhim Ültsi vana laud on Heinry käes… selle saaks laenuks võtta vajadusel :) Muidugi, kui sul mingi asi kapinurgas vedeleb ja kohe käepärast, siis paha ei tee :)

 5. Hihi, nii kõva vend veel pole :D 5X Alu läks. Viisin täna parandusse… mõlemast äärest läbi vajunud. 1000-1500 eeki läheb nagu naksti :S
  Aga tuleb vist mõelda tugevama sõiduki peale… kui nii jätkub, siis maksan paranduseks rohkem, kui laud ise plekkis :D

 6. 1500 ikka päris kirves remm
  ise olen oma poisoni yle ikka pisarateni uhke,,,,no on ikka mõnus asi
  nägin siinses kohalikus poes mingit uut poisoni mis oli päris hullu hinnaga,,, 800eur

 7. 12500 kr laua eest on küll ju mõistlik hind:) to Asko: klopsi käepäraste vahenditega laud kokku ja lükka turgu:) Poison ootab juba!!!!!!