KiteJam@Vasikaholmi

Nädalavahetusel avati Eesti esimene korralik Kitepark. Muidu juba eelmine suvi ehitasime Raimoga Hirve spotti väikese reili, aga seda reili juppi pargiks lugeda vast ei saa. Aga Vasikaholmi pargis oli kokku kolm opstaaklit: kena slidebox, siga mõnus kicker ja hektarite kaupa flätti! Võistlus toimus selleks päevaks hästi sobivas jämm formaadis (tuul kippus puhuma tunni kaupa). Puhangute ajal lammutati trikke nii kuidas keegi jaksas. Põhi trikid olid kickerist kolm-kuued ja silma jäi igast erinevad power hp’d küll kiteloopidega ja niisama popist. Aga ruulisid need, kel olid vähemalt 12 rutsised lohed. Ma oma 9 ruuduse Obsessioniga pidin kõrguse hoidmiseks jubedalt võimlema, aga eks mõned litid sai kickerile pihta ka. Kuid üldiselt oli rohkem kaldal kõndimist, kui vees hullamist.
Lõpetuseks tänaks korraldajaid, õnnitleks võitjaid ja sooviks jõudu uutele pargi ehitjatele. Ja siin kohal tervitaks 6m pikkust battelship reili ehitama hakanud Raimot, kes suures õhinas näppu lõikas ning oma kätt 7 õmblusega kaunistas. Kiiret paranemist!

KiteJam from Reimo on Vimeo.

10 thoughts on “KiteJam@Vasikaholmi

  1. Jou Reims: aja nüüd pärnakad kurjaks ja weekendiks Saaremaale RRD laagrisse Kõrusele. Vaata prognoosi ja sõidukohti….ehhhheeeeeeeeeee. Hmm tundub, et ilmataat soosib meid seekord kenasti. Igaks juhuks 3 korda sülitan üle vasaku õla. Kohtume siis laagris!!!!!!
    Hmmm viidik super :) Hoidsite RRD lippu kõrgel…respect

  2. Oll hüppab seda kiiret frondiga hp-d, mis teise minuti alguses on. Lõpus on jah Säga backmobe.

  3. no se tuli küll nii kiirelt et pidin slow motion-iga 3 x laskma et aru saada. Oll mida sa sööd et nii kiire oled :) )

  4. Jep, frontmobe’i viskab Oll ja low-b-mobe’i Säga. Mõlemad päris ponksid trikid :D Võiksite laagrist ka väikese videomeenutuse teha!

  5. OOt oot , kas siis Pärnu kutid ei tulegi laagrisse???? Ärge nüüd jamage, puhub kenasti ja vihma ka maha võtnud