Salmistu Obsession 10,5 m2

Teretulemast suvi!!!!!!! Tänase päeva märksõna kindlasti:) See aasta siis esimest korda Salmistul ja ei pidanud eriti pettuma. Tuult muidugi kohati vähevõitu 5-8 m/s, kuid ajas asja ära. Ise sain sõita umbes 1,5 tundi ja seejärel väike veekoolitus. Vesi Salmistul mõnusalt soe ja tundub, et hakkan vaikselt taastuma üle väsimusest.  Meie poisid olid ka kenasti kohal, kes käisid need teavad ;) Veekoolituse ajaks vajus tuul sootuks  3-4 m/s ja tulemuseks õpilane laua peal eheeee. 10,5 m2 uuel obsessionil ikka niipalju jõudu, et miinimum tuulega ukerdada saab. Supelux päev ja õhtuks nägu punane;) Homme üritaks veel sõita ja siis laagri poole teele. Kohtume juba KITECAMP-il !!!!

5 thoughts on “Salmistu Obsession 10,5 m2

 1. Margus oli aint Salmistult õpetamast puudu. :D
  Mul oli ka mõnus veekoolituse õhtu. Sõita aint ei saanud täna, nuuks.
  Teretulemast suvi jah! Eile Ojakol ju bikiinisurf ka. :)

 2. Hmmm tõsi ta oli, et 3 rrd koolitajat lõpetasid päeva. Passion 2010 paistab ikka siga kaugele oma tähtedega. Jane saada Askole pilt, et profiili pildi saaks lisada ja oma tegemistest ikka kirjuta tiimi lehel

 3. oot kuhu sa saatsid? pole kätte saanud :S
  soe oli, tuult ei olnud ja üle tüki aja sain lohe veest välja kangutada rohkem kui poole hooaja peale üldse kokku :D
  kristi oli muidu tubli, esimesed bodydragid tehtud ja üldse 2. korda lohe lennutamas :)
  aja, kanna olen ära põrutanud, täna päris raske liikuda :S

 4. Although cleaning your leather cheap adidas shoes with soap and comfortable to place a damp cloth inside your shoes to mitigate the objects. These are often sold in forte food or Adidas Superstarshoes shoe stores.Along with lime or walnut oil and a sappy, cord shoe contusion or cloth.As discussed at the arrival, women’s leather shoes are expressly made for leather adidas shoes.Gucci handbags are famous for its eternal design and elegance.And there is few brand can compete with Gucci outlet for its gracefull appearance and noble quelity. As one of the most popular among the fashion girls, people must interested in the design details of gucci wallet .