هاى هتاف للفت الانتباه!

Marhaba! Ahalan wasahalan!! ehk Hi! Whats up?
Jõudsime El Gounasse esmaspäeval.
Alustasime trippimist eelmisel neljapäeval, sõitsime Oslosse, sealt sel esmaspäeval Londonisse ja siis Hurghadasse.
Töötame Mövenpicki hotelli kompleksi rannas Kitepeople lohesurfi keskuses.
Keskusel on imeilus laguun ja õpilased ning freeriderid on üldiselt hotelli kliendid.
Inimesed on siin nii sõbralikud, lahedad ja huumorisoonega.
El Gouna on ikka hoopis teine tera Luxorist ja Hurghadast, kus kunagi turistina käisin.
Egiptlased on siin viisakad, sõbralikud ja aupaklikud, vähemalt mina pole ühtegi tüütut kohalikku kohanud, isegi poes mitte.
Päris häid roogasid oleme siin väljas söönud ja ka kodus kokanud. Eile näiteks oli meil kodus prantsuse õhtu, üleeile eesti ja üleüleeile itaalia õhtu. Elame 2-toalises prantslase Alexise ja itaallase Lucaga, kes on ka väga toredad. Mina kokkasin kapsa-hakkliha hautise! :D Aga söödi ja kiideti. :D Kodus on meil Luca egiptuse kassil 4 nuntsi poega :) ja nalja saab palju. Kodu on ka täitsa ok, asub El Gouna keskuses, “kontorisse” on 10-15 min tee.
Surfida on siin lahe, kuigi hetkel veel harjun soolase veega silmades, korallidega, siinse tuulega ja tõusu-mõõnaga. Kompressor ja rannapoisid on muidugi laisakstegevad. :D
Õhusooja on päeval 32 kraadi. Vesi laguunis on nagu basseinis 25 kraadi, nii selge ja superflätt! Ka õpilastel on lihtne koolituse lõpuks pikki triipe visata.
Olen saanud õpetada juba inglise, vene ja prantsuse keeles. Keeled on siin au sees ja mida enam oskad, seda parem.
Instruktoreid on meil seitse, väga rahvusvaheline ja lahe tiim on, mõni neist valdab 5 keelt.
Sõita saame siis kui õpilasi pole, kontorisse tuleme kl 8.50ks ja oleme päikeseloojanguni ca kl 18.  Tuult õnneks on, nii 7se kui 10,5se jaoks.
Ma olen rahul! Tervisi kõigile, uusi ilusaid trikke ja palju tuuliseid päevi! Tulge külla! :)

5 thoughts on “هاى هتاف للفت الانتباه!

 1. Keeled ikka alati kasuks ja ei teadnudki, et nii mitut keelt purssida oskad :) Meil tuulutab nüüd tavapärasest natuke rohkem. Aga külmemaks on samuti läinud… seega ootan ärevusega soojamaa surfitrippi :) Edu!

 2. Seda kanti väisates sattusin ka korra Mövenpicki, päris kena turistilinnak on kokku ehitatud ja ehitus pidevalt käib – kena koht, super golfirajad jne. Surfirand tundus aga suht pisike ja poidega ära piiratud. Kui ise surfamas käite, siis ikka BuddzaBeachil ? – kolmerattalisega 10 rutsi :)

 3. hmmmm cool,,,,,,,ma tahan ka juba sooja vette:) Tuult ja päikest Teile tydrukud!!!!!!

 4. Tähh heade sõnade eest!
  Siiani oleme oma rannas sõitnud. Homme hommikul võibolla Mangroovyle. Njahh Pärnu lõputu biitshiga ei saa meie laguuni võrrelda, pole huge aga kellele kitsaks jääb saavad minna sügavasse vette laiutama, täitsa toimib.
  Raivo millal Sa siin olid?
  Tok-tok´e me armastame täiega ja taks on endiselt 10 rutsi.
  Sellest soojast veest saab sõltuvuse for sure, sest ei kujutaks üldse ette, et peaks praegu 5/3 selga tõmbama ja paksud papud ka :S
  Sekeldusteta päralejõudmist Risto ja Linda!

 5. Olime seal eelmise aastavahetuse paiku, nädalast sai mingi 4 päeva sõita. Kui aega on, siis tehke saaretrippe ja käige Soma Bay laguunis ära, mis ka bueno spot.
  PS! Vääna mõõdik näitab hetkel 13m WSW-d, mis tähendab paarimeetriseid laineid, paras üks lõõgastav lõunasurf teha :)
  Tuult!