Bulabogi rannas 2 tundi

Eheeeeee tuul muutis suunda ja tänasest kimasime juba kitebeachil. Vesi oli täna erakordselt madal ja tänu sellele ka kogu laht madala veega. Kitebeachi ümbriteb umbes 200 m kauguselt merelt tulles kõrged riifid. Kuna riifid murravad laine, siis kogu laht on puhas flätt:). Seda muidugi siis, kui veetase on madalam. Kui veetase on kõrge, siis ulatub laine ka kalda poole, kuid seda ka minimaalselt:) Hetkel pole paadid veel kolinud White beach-le ja tänu sellele tuleb arvestada merel sõidukitega. Hmmm ära hirmutati meid muidugi meresiilidega, et neid pidi siin palju olema. Arva ära, kas julged jalgu põhja panna..ehheeee Tegelikult pole asi nii hull ja mõne räigema krässiga olin sunnitud lihtsalt jalad põhja panema:) Sõidukoht esmamuljena on hea ja trikke peaks siin genereerima küll ;) Täna sõitsin 9 m2 Obsessioniga ja Ranno relvaks samuti sama nr. 2 tundi ruigasime, kuniks tugev vihmasadu peale tuli. Täna õnneks päikest polnud, mis andis tulemuseks merel eriliselt erksa tunde.
Ranno üle ülimalt hea meel, kuna vend genereerib kenasti merel. Eesti kitesurfaritest on tema 2009 aasta sõidutundi poolest kindlasti esimene,,,eks näis. Detsembri lõpuni veel aega jagub.

046Bulabogi kiterand meie villast pildistatud

9 thoughts on “Bulabogi rannas 2 tundi

 1. Hoidke veisi siledana. Tulen bootsidega sinna pommitama :D Midagi uut ka õppinud või mõnulete niisama?

 2. no kõrks paneb ikka hullu ja tagasi end ei hoia aga mina pigem mõnulen veel:)
  No ma ikka imestasin, et kuidas küll vend suutis nende paukude juures puhtalt välja vedada.

 3. No äge. Ma lähen see nädal Premia jäähalli taha lauaga rauda libistama. Seal aastaringselt lumi maas :D
  Krdi detsember võiks kiiremini tulla!

 4. Ranno salvestagu ikka oma tunnid ja kalorid kõik kella sisse, aasta lõpus siis kokkuvõte: 700 sõidutundi ja 500 000 põlenud kilokalorit. “Pole paha”

 5. suur kaotus tabas mind kahjuks jah,,,panin väikse laksu ja kella rihm läks katki:(((

  õnneks olen kõik arvutisse salvestanud aga ikka valus kaotus

 6. Ranno, sa pead snorgeldama sinna minema, võibolla leiad teise veel üles, kui hoovus pole teda minema viinud. Lahe kui üles leiad…tik-tak

 7. Ermo. Kahjuks minu kell juba kindlasti mõne suure kala sabauime peal aega näitamas:)