White Beach vs Bulabog

Tundub, et tuule kraanid on valla keeratud Boracay saarel. Vahepeal siin saime korra sõita White beachil ja ülejäänud aja 6 päeva Bulabogi rannas. Mingi rütm on juba tekkinud ja võib öelda juba kindlalt, et oleme kohanenud siinsete oludega kenasti. Eestlasi voorib siia saarele aina juurde ja üritusi toimub praktiliselt üle päeviti, kus saab ilusti ja kenasti kärakat võetud :) Sõidurütm kujunenud selliseks, et 1,5 tundi tuleb keskmiselt päevas surfamist. Vahepeal käime jooksmas ja teeme jõutreeninguid. Ranno ja Mihkel harjutavad võitluskunsti ja olen isegi proovinud juba esimesi jalalööke..ehheeee Lohed ikka kasutusel 9 m2 ja 7 m2. Kui nõrgem tuul, siis vaikselt harjutan uusi trikke. 7 m2 ilmaga hangin niisama ja kaifin kiteloope. Hmm ei saa mainimata jätta, et ka väike vigastus on juba saadud. Nimelt 2 päeva tagasi 7 m2 ilm oli parasjagu. Pakkisin ennast kokku nagu liigendnuga ja põlvest käis kena raks läbi. Tänaseks on põlv enamvähem korras ja saab treeninguid jätkata. Alusatasin eilsest ka koolitamisega, et Poola perekond (3 inimest) on käsile võetud. Nüüd on 3-4 päeva garanteeritud töö tegemist:) Elu muutub siin saarel aina huvitavamaks, kuna uusi ja huvitavaid nägusid tuleb aina juurde.

to blindloop

6 thoughts on “White Beach vs Bulabog

 1. Cool, meil siin oli tuuleikaldus, 3 nädalat ei saand sõita, aga tulid eestlased koos tuulega, juhuu, kus koolituskeskuses sa oled?

 2. meie RRD tiim pesitseb kõik http://www.pinaskiteboarding.com Bongi klubis. Väga hea asukohaga Bulabogi rannas. Kõrval on Happy Home söögikoht, kus saab ülimaitsvaid roogasid. Rannaesine klubil väga suur ja kõrge veega saame meie ilusti rigada kama. Teistel klubidel on see võimalus piiratud. Kui aega saan, siis viskan klubist mõned pildid ka netti üles.
  Palju Eestlasi tuli Egipti maaale ja kas min ka neid tunnnen???? ehheeeeee
  Olge ikka tublid ja tervita teisi meie poolt!!!!

 3. Luude hõrnemist siis veel pole, kui peale raksu kõik normis :D
  Bestikatest Martti, Tarmo, Lauri ning Jana perega ja veel muud rahvast. Tervised Boracay eestlastele!

 4. Sai ka just Hong Kongist piletid Boracay poole ostetud, tegelt tuleks juba kohe kui saaks! :D Detsembri keskel on siis sul paras aeg 3 nädalat puhkust võtta kui juba tööd teed! ;)

 5. selleks ajaks pean puhkust kindlasti võtma, kui kallid tiimi kaaslased saabuvad. Kõrben praegu täiega vees koolitades :) Täna plaanis väike kärakas panna ja linnapeale laiama minna…ehheeeeeee

 6. Although cleaning your leather cheap adidas shoes with soap and comfortable to place a damp cloth inside your shoes to mitigate the objects. These are often sold in forte food or Adidas Superstarshoes shoe stores.Along with lime or walnut oil and a sappy, cord shoe contusion or cloth.As discussed at the arrival, women’s leather shoes are expressly made for leather adidas shoes.Gucci handbags are famous for its eternal design and elegance.And there is few brand can compete with Gucci outlet for its gracefull appearance and noble quelity. As one of the most popular among the fashion girls, people must interested in the design details of gucci wallet .