Boracay 2

Merry x-maz 2 ya all! Kahju, et teil Eestis sulaks läks. Aga tuleb leppida teadmisega, et see pole koht, kus elu nautida :D naljaga pooleks ofkoors.

Meil siin igasugu asju juhtunud mõne päevaga. Üha rohkem tundub mulle, et terveid eestlasi on siin vähem, kui kõiksugu traumadega sante. Erms põrutas ribisid, Vilz ja Otsa kõhuhädadega pikali, Veix sai päikesepõletuse, Annika kukkus jala veriseks, üks tüüp pani tsikliga matsu… kõikke ei jõua kokku lugedagi. Ise sain täna antibiotsid peale ja nüüd tuleb vähemalt 3 päeva veest eemale hoida :( Vaatan, kui viitsin, kasutan vaba aega kasulikult. Tahaks Whitebeachile kaameraga tuuritama minna. Ah jama, rummi ei tohiks juua põhim 7 päeva tänasest!

Homme teevad posid kindlasti jõulusurfi. Õhtuks on korraldatud väike pidusöök, kuhu kuuluvad ka traditsioonilised Eesti jõuluroad + rumm. Hiljem kolib pidu kindlasti ka Valgeranda.

Mõne päeva pärast (26. dets) suundume Seco saarele. Üks hästi pisike maalapike keset ookeani. Laevaga kruisime sinna ca 6h. Ainukeseks sidevahendiks tsivilisatsiooniga ongi see laevake, mis meid Secole sõidutab. Seega 3 päeva oleme täiesti levikas. Meie kasutuses peaks olema peegelsile flätt ja hästi palju siile :) Õhtuid veedetakse rummi, lõkke, tantsu ja kitarrimuusika seltsis. Mina lähen tõenäoliselt seenetripile.

28. dets ööseks peaksime jõudma tagasi Boracayle. Päev veel ja siis saan ka piiramatult Tanduaid nautida ning aastavahetuse pidustustest täiel rinnal osa võtta :)

Veelkord, head olemist pere seltsis! Kirjutan varsti jälle.

6 thoughts on “Boracay 2

 1. Askooooooo unustasid jälle mind:) Saan kanüüli vägevaid asju
  Häid jõule ja tervitused Eestimaale!!!!!!

 2. To the max elustiil teil seal igast hädadega :p Saage terveks ja tehke kõvasti trenni ikka – lohega ja rummiga! :D

  Päris levikas te ei ole ju või pole antennid veel piisavalt pikad? :D
  Head seenesaaki Asko!

  Minu ja Kristiini poolt ka tervitused, pühkige mõnuga! La vie est belle! :D

 3. Tänks! Tervitused siitpoolt maakera ka teele! Secol pole midagi jah, täiesti tühjus. Ja tõenäoliselt saame parimat flätti maitsta. Eks näis, kirjutan varsti jälle :)

 4. Asko, oled seeneriigist tagasi v, loodan et ikka elu. Tagantjargi ka teile koigile sinna haid pyhi ja kova karakat aasta viimasel paeval!!!

 5. Saaretripp läks jonksu – sai tõusust loojanguni merel laamendatud ja siis edasi bambustelgis trummi tagudes ja hõimutantsu karates. Keset ookeani “Cast Away” stiilis üksikul saarel lehvis äsja ehitatud bambuskuudi katusel rahvuslipp.
  Uhke tunne oli!

  Kõigile head vana lõppu ja vaarao-maale tuult!