Sorgu saarel

Eelmise nädala lõpus andis esimest korda külm veidi järgi ja nädalavahetusel nagu kirss tordile tuli veidi tuult. Pikka plaanimist ei olnud, komplekteerisime Vana-Pärnu Kanpoli juures autod inimestega kokku ja asusime Munalaiu sadama poole teele.  Rahvast oli murdu, kokku ehk 15 Pärnu Surfiklubi hingeskirjas olevat düüdi. Munalaiu sadamas panime kribinal-krabinal asjad kokku ja suunasks võtsime Sorgu saare. Et saarele jõuda tuli esmalt sõita ümber Manilaiu tipu ja sealt mõni kilomeeter edasi krüssata. Tuul oli tugev ja tuisust polnud esialgu Sorgut nähagi. Sõitsime täiesti tundmatusse. 7 ruutu Obsessionit oli mõnusalt vedamas kui saar tuisust välja ilmus. Saarele jõudmiseks tuli läbida viimane takistus, milleks oli mõnikümment meetrit lahtist vett. Tõmbasin sinna muidugi kõhuli sisse ja bodydragisin kaldale. Jope ja püksid värskest suplusest jääs, läksi,e saart avastama. Saare keskel oli väike maja, mille kõrval kõrgus suur majakas. Käisime koputamas, keegi ei vastanud. Majakavahti nähtavasti polnud kodus. Hoovis oli veel väike kuivkäimla ja kibuvitsa põõsaste vahel siga mõnus puuder-lumi! Selliseid puudri sõitu ja mõnust ruigamist, mis seal oli, ei tule vast lähema 5 aasta jooksul enam ette!

Tagasitee kulges teistpoolt Manilaidu. Järjekordne veetakistuse ületamine õnnestus väga napilt (oleks sellili sisse käinud). Krt pole lumelaud ikka mõeldud vees sõitmiseks! Tagasi autode juurde mõnusa downwindi sõiduga ja oli elukõva kogemus jälleg kirjas!

Päevast väike videomeenutus:

Sorgu saarel from Reimo on Vimeo.

10 thoughts on “Sorgu saarel

  1. Väga meeleolukas… aga mis su märgadest riietest sai? Sõitsid jääpurikana õnneliku lõpuni :D ?

  2. juhuuuuuuuu väääga hea viidik Reimsi sulest:) Meil oli täna Rannoga väike roadtrip rolleriga.

  3. Reimo jälle oma tuntud headuses. Meil hakkab “talv” läbi saama ja temperatuurid kisuvad jälle 35 ja + poole peale:(. Ugri-mugrilastele on seda siinse niiskuse juures natuke liiga palju. Nädalake puudris püherdamist oleks mõnus küll………….

  4. No aga mis te siis passite niisama? Ostke otselend Tbilissi 14, veebruariks ja saate puudrit s*august kõrgemale terve nädala :D

  5. ei me pääse siit kuhugile:) Teglt siin hea olla ja aprillis näeme lund, mis s…..august anyway kõrgemal…ehheeeee
    Tuult ja päikest ikka!!!!!!!
    Aitähhhh Ranno ilusa seikluse eest——————mul p….se valutab ikka veeel ;)