Püünsi, Obs-II 9m2

Hee, päris tobe värk, sõitsin Pärnust Tallinnasse surfama… Pidime tulema uut üürikorterit vaatama, mis meie eest kahjuks ära napsati. Kohe sai tehtud paar kõnet, ainukesena vastas Raavo, kes soovitas Püünsisse minna.

Püünsis üksjagu lohesid peal, aga oli näha, et enamus tulevad maha või pakivad asju. Krabinaga panin 9se kokku ja merele. Suure roolimisega andis isegi kõrgust hoida ja veidi uh nikerdatud. Poole tunniga vajus tuul suht ära, iga triibuga kaotas 30m kõrgust… Aga positiivne on see, et 2x õnnestus blind judge’iga poom õhust kätte saada, maandumistega nii hästi ei läinud. Haa, aga õige liigutus vähemalt lihasmälus olemas :D

Aga kas kellegil on või teate kedagi kellel oleks üürida korterit Tallinnas?

5 thoughts on “Püünsi, Obs-II 9m2

  1. Oleksid suts varem kohale ilmunud, oleksid väga head sõitu saanud. Oleks on hea poiss küll aga ehk teinekord. Püünsi tegelt väga fain harjutamiseks :)

  2. Täna teist päeva järjest tõstis vastupidiselt prognoosile just õhtul aga 9m on ikka kole väike lohe põhjaranniku jaoks, düüd :)

  3. krt süda tilkus verd, kui järjest tõstma hakkas õhtu… asjad koos ja ei viitsinud kuidagi end enam vette sättida. tunnike poolkõva sõitu sai siiski. parem kui mittemidagi :)

  4. Korterist rääkides, siis mul üks tuttav otsib üürilist, Mustamäele, sinna ARKi kanti. Kui huvi on, siis anna märku.