Salmistul 2 päeva

Laupäeva prognoos oli windgurul selline, et terve päev kallab vihma ja tuult lubab ka natuke. Kesale kõne hommikul ja info selline, et Salmistul puhub kenasti ja päike paistab. Lõunaks olin kohal ja Kesa yksi sõitis. Puhus kenasti kirde suunda ja tuult vahelduva eduga arvan 6-9 m/s.  Veetase on praegu kõrge ja sõitma minnes suundusin kohe paremale. Hmmm üks tore koht on seal peidus, mis meenutab suuresti Raeküla flätti. Sondeerisin pinna ära ja umbes 80 m pikkune ala on kividest prii. Vesi  parajalt sügav, et kannatab genereerida. Ragistasin seal üksinda, kuni Kesa uudistama tuli. Ala täpselt nii pikuke, et kaheksi kannatab trenni teha. Üksi muidugi luks, kuid pikapeale hakkab igav. Tegin esimese seti  Kesaga ja emotsioonid laes. Valuvaigistid võtsin enne sõitma minekut sisse ja toimisid nagu tädile.  Väike paus kaldal ja uuele ringile koos Nulliga. Teine sett oluliselt agressiivsem ja Priidu viskas kohe algatuseks ühe kena low back mobe. No plaaaa, kui kena liigutus. Hmm seedisin väheke peas ja tegin soojenduseks mõned backrollid. Järgmine hetk proovisin sama liikumist ja üllatuseks lubas isegi midagi. Selle triki ma õpin selgeks ;)  Harjutasin veel paari vangerdust, kuni väsimus võimust võttis. 3 tundi kirjas. Tõsiselt hea sõidupäev oli ja progressi on vaikselt märgata. Unes nägin juba uut akrobaatilist elementi, mida ma tegema peaks, kuid reaalsus on ikka midagi muud :)   Peale sõitu väike saun, grill ja chill toredate sõpradega.  Liiga mõnus päev ;)     Pühapäev vastupidiselt eilsele 9 kraadi sooja , ida tuul…….väga julm ;(  Koolitasin 3 tundi ja kõngesin vees. Käpikud, müts ja potikud jalas. Teretulemast sügis!

4 thoughts on “Salmistul 2 päeva

  1. Loodetavasti viskab veel soojemat ilma. Eilne tüng ja külm ilm mingit positiivset energiat ei tekitanud :D

  2. Üritage ikka tiimi sms-listi ka teade saata, kui kuskil nigela ennustusega hästi puhub. Oleks ka käpp olnud, kui oleks teadnud.

  3. olen nõus, eriti võiksid seda teha tiimikaaslased, kes kontoris hiirt ei toksi vaid rannas enamuse ajast tuult manavad :)

  4. Minu mobiili operaator on DIIL ja kahjuks pole mul sellist võimalust, et saata teile teateid :) Helistage ja pommitage mind ikka;)